دانلود نرم افزار چیت بوک CheatBook DataBase 2012

ساخت وبلاگ
چکیده : کتاب رمز تمامی‌کنسول‌های بازی CheatBook-Database 2012 آیا تاکنون... با عنوان : دانلود نرم افزار چیت بوک CheatBook DataBase 2012 بخوانید :

 

 

cheatbook دانلود نرم افزار چیت بوک CheatBook DataBase 2012

 کتاب رمز تمامی‌کنسول‌های بازی CheatBook-Database 2012

آیا تاکنون به بخشی از مرحله بازی مورد علاقه خود رسید اید و بدلیل منابع محدود و سختی مرحله نتوانستید آنرا به اتمام برسانید؟ و…. برای حل مشکل شما در به اتمام رسانیدن مراحل بازی‌های کنسول‌های خود بزرگترین کتاب مرجع کد‌های تقلب انواع بازی‌های کامپیوتری و کنسول‌های مختلف را به شما معرفی می‌کنم. در این مجموعه عظیم انواع کد‌های تقلب  برای انوع کنسولها و راهنمای مرحل بازی‌ها قرار داده شده است. اگر شما مشتاق بازی‌های کامپیوتری و کنسول‌ها هستید ، کتاب پایگاه داده‌های CheatBook دقیقا همان منبع مورد نیاز شماست ..

CheatBook DataBase 2012 نرم افزاری بسیار جامع در مورد کدهای تقلب انواع بازیهای رایانه ای و برای انواع کنسولهای بازی می‌باشد.
به جرات می‌توان گفت، این نرم افزار یک مرجع کامل از کدهای تقلب بازیهاست که در جمع آوری آن ، بیشتر گیم خورها و علاقه مندان به بازیهای رایانه ای سهیم بوده اند. مطمئنا یک گیم خور که علاقه شدیدی به بازیهای رایانه ای دارد، نهایتا در مرحله ای از بازی گیر میکند! اینجاست که باید از چیت کدها بهره جست! این کدها کدهایی هستند، که به بازیکن این امکان را می‌دهند که در وضعیت عادی یک بازی ، دخالت کنند و مثلا تعداد فشنگ‌ها را بی نهایت کرده و یا تعداد جان‌ها را زیاد کنند! بدین ترتیب است که می‌توان به راحتی مراحل بازی را یکی پس از دیگری پشت سر گذاشت. شما هم اکنون می‌توانید این نرم افزار با ارزش را از سایت یاس دانلود بصورت رایگان دریافت کنید.


برخی از امکانات CheatBook-DataBase 2012 :

- چیت کد تمام بازی‌ها از سال ۱۹۹۸ تا سال ۲۰۱۲
-
پشتیبانی از بیش از ۲۰۰۰۰ بازی.
– مرتب سازی گیمها بر اساس حروف الفبا؛ به منظور دسترسی سریعتر.
- قابلیت چاپ کد تقلبها.
- قابلیت ویرایش کد تقلبها یا افزودن کد تقلبهای جدید توسط خودتان.
- قابلیت آپدیت ماهانه.
- قابلیت ذخیره سازی چیت کدهای اجرایی و یا عکس‌ها داخل خود نرم افزار.
- کد تقلبهای کنسولهایی همچون PC, Walkthroughs, Playstation, Playstation 2, Playstation 3, Sega, Nintendo 64, Nintendo DS, DVD, Gameboy Advance, Gameboy Color, N-Gage, Nintendo DS, XBox, XBox 360, Gamecube, Dreamcast, Super Nintendo, Wii, Sony PSP
- موتور جستجوی قدرتمند برای یافتن سریعتر بازی مورد نظر.
- سیستم مدیریت لینک.
- سیستم گزارش اخبار و تازه‌های نرم افزار.
- قابلیت ایجاد دیتابیس جداگانه برای هر کاربر.
- بهره گیری از قالبهای زیبا برای ایجاد تنوع در محیط نرم افزار.
- پشتیبانی از زبانهای مختلف.
- و …

 

  دانلود: دانلود مستقیم CheatBook DataBase 2012

 حجم: ۵۸ مگا بایت

 رمز: www.yasdl.com

 منبع: سایت یاس دانلود

...
نویسنده : فربد قاسمی بازدید : 60 تاريخ : دوشنبه 17 بهمن 1390 ساعت: 20:00